Witamy na stronie internetowej

Ochotniczej Straży Pożarnej
w Palowicach

Strażacki dzień dziecka

W ramach projektu 1 czerwca 2024 roku nasi uczestnicy i uczestniczki realizowali w Dębieńsku Wielkim inicjatywę pn.: „Strażacki dzień dziecka”.

Inicjatywa realizowana była w ramach projektu, pn.: „Rozwijanie współpracy na rzecz społeczności lokalnej w powiecie rybnickim” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Strażacki Dzień Dziecka odbył się dla młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. W trakcie wydarzenia dla dzieci były przygotowane liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, zmywalne tatuaże i wiele innych. Największymi atrakcjami były oczywiście różnego rodzaju dmuchańce, na których dzieci i młodzież mogli się wyszaleć za wszystkie czasy..

Organizatorzy i organizatorki inicjatywy chcą aby takie wydarzenia zwiększyły integrację między jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

źródło: własne

Galeria zdjęć:

źródło: własne

Wróć

Podaruj nam swój 1,5%

To tak niewiele... a może uratować komuś życie.

Druhny, druhowie oraz sympatycy pożarnictwa!

Pamiętajcie o naszej jednostce, wypełniając PIT wpisz w rubryce OPP:

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP nr KRS 0000116212

oraz cel szczegółowy:

OSP Palowice 
ul. Wiejska 62 
44-246 Palowice 
woj. śląskie

Dziękujemy!

POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998

© 2024, wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: Piotr i Łukasz Malcharek / Palowice.NET