Witamy na stronie internetowej

Ochotniczej Straży Pożarnej
w Palowicach

Sportowa integracja strażaków - drugi turniej

W dniu 23 września 2023 roku nasi uczestnicy i uczestniczki realizowali w Dębieńsku Wielkim drugą, a zarazem ostatnią część inicjatywy „Sportowa integracja strażaków”.

Inicjatywa realizowana była w ramach projektu, pn.: „Rozwijanie współpracy na rzecz społeczności lokalnej w powiecie rybnickim” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Drugi turniej odbył się dla Ochotniczych Straży Pożarnych, w którym wzięło udział 5 drużyn OSP: Palowice, Przegędza, Stanowice, Dębieńsko Wielkie oraz Bełk. Rywalizacja drużyn była bardzo zacięta i mimo że pogoda nie dopisała dobrej zabawy przy tym nie zabrakło.

Po zaciętych rozgrywkach zwycięsko wyszła drużyna OSP Stanowice, a egzekwo na 2 miejscu stanęli OSP Palowice, Przegędza, Dębieńsko Wielkie oraz Bełk. Drużyna z 1 miejsca otrzymałą puchar przechodni, który będzie przekazywany co roku zwycięskiej drużynie, a pozostałe drużyny otrzymały w nagrodę piłki.Przez cały turniej dla piłkarzy był przygotowany słodki poczęstunek, napoje oraz kiełbaski.

Organizatorzy i organizatorki inicjatywy chcą aby te towarzyskie turnieje stały się tradycją zarówno dla drużyn MDP jak i jednostek OSP.

źródło: własne

Galeria zdjęć:

źródło: własne

Wróć

Podaruj nam swój 1,5%

To tak niewiele... a może uratować komuś życie.

Druhny, druhowie oraz sympatycy pożarnictwa!

Pamiętajcie o naszej jednostce, wypełniając PIT wpisz w rubryce OPP:

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP nr KRS 0000116212

oraz cel szczegółowy:

OSP Palowice 
ul. Wiejska 62 
44-246 Palowice 
woj. śląskie

Dziękujemy!

POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998

© 2024, wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: Piotr i Łukasz Malcharek / Palowice.NET